MODEL 253

🔴 Дијаметар : 21

 

🔴Број на дупки: 5

🔴Растојание: 5/112

  • Достапни димензии :

🔴 R21 9×21 5/112 ET36 66.45

🔴 R21 10×21 5/112 ET19 66.45

7,000ден

На залиха
Категории: ,

Осврти

Сè уште нема прегледи

Бидете првиот што ќе ги прегледа „MODEL 253“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *