MODEL 901

🔴 Дијаметар : 18

🔴Број на дупки: 5

🔴Растојание: 5/112

🔴 Бојa : Сива, Црна

  • Достапни димензии :

🔴R18 7.5×18 5/112 ET43 57.1

На залиха
Категории: ,

Осврти

Сè уште нема прегледи

Бидете првиот што ќе ги прегледа „MODEL 901“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *