MODEL 904

🔴 Дијаметар :18

🔴Број на дупки: 5

🔴Растојание: 5/112

🔴 Бојa : Сива, Црна

  • Достапни димензии :

🔴 R18 7,5×18 5/112 ET42 57.1

 

На залиха
Категории: ,

Осврти

Сè уште нема прегледи

Бидете првиот што ќе ги прегледа „MODEL 904“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *