MODEL 984

🔴 Дијаметар : 18

🔴Број на дупки: 5

🔴Растојание: 5/100 , 5/112

🔴 Бојa : Сива, Црна

  • Достапни димензии :

🔴 R18 8×18 5/100 ET35 57.1

🔴R18 8×18 5/112 ET3540 66.6

На залиха
Категории: ,

Осврти

Сè уште нема прегледи

Бидете првиот што ќе ги прегледа „MODEL 984“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *