MODEL B0121

🔴 Дијаметар :20

🔴Број на дупки: 5

🔴Растојание: 5/130

🔴 Бојa : Сива, Црна

  • Достапни димензии :

🔴R20 9.5×20 5/130 ET55 71.6

На залиха
Категории: ,

Осврти

Сè уште нема прегледи

Бидете првиот што ќе ги прегледа „MODEL B0121“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *