MODEL B0173

🔴 Дијаметар : 17

🔴Број на дупки: 5

🔴Растојание: 5/112

🔴 Бојa : Сива, Црна

  • Достапни димензии :

🔴 R17 7,5×17 5/112 ET40 57.1

 

На залиха
Категории: ,

Осврти

Сè уште нема прегледи

Бидете првиот што ќе ги прегледа „MODEL B0173“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *