MODEL TZ224

🔴 Дијаметар : 19

🔴Број на дупки: 5

🔴Растојание: 5/130

🔴 Бојa : Сива, Црна

  • Достапни димензии :

🔴 R19 9×19 5/130 ET59 71.6

 

На залиха
Категории: ,

Осврти

Сè уште нема прегледи

Бидете првиот што ќе ги прегледа „MODEL TZ224“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *