MODEL TZ386

🔴 Дијаметар : 19

🔴Број на дупки: 5

🔴Растојание: 5/112

  • Достапни димензии :

🔴 R19 8.5×19.5/112 ET45 66.6

🔴 R19 9.5×19.5/112 ET47 66.6

 

7,000ден

На залиха
ККУ: 4 Категории: ,

Осврти

Сè уште нема прегледи

Бидете првиот што ќе ги прегледа „MODEL TZ386“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *