MODEL TZ871

🔴 Дијаметар : 21

🔴Број на дупки: 5

🔴Растојание: 5/112

🔴 Бојa : Сива, Црна

  • Достапни димензии :

🔴R21 9×21 5/112 ET26 66.45

🔴R21 10×21 5/112 ET19 66.45

На залиха
Категории: ,

Осврти

Сè уште нема прегледи

Бидете првиот што ќе ги прегледа „MODEL TZ871“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *