MODEL TZ891

🔴 Дијаметар : 18

🔴Број на дупки: 5

🔴Растојание: 5/114.3

🔴 Бојa : Сива, Црна

  • Достапни димензии :

🔴 R18 7.5×18 5/114.3 ET35 60.1

 

На залиха
Категории: ,

Осврти

Сè уште нема прегледи

Бидете првиот што ќе ги прегледа „MODEL TZ891“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *